Anasayfa

Pes 2013 Fenerbahçe Şükrü Saraçoğlu Stadyumu

Yazı 11 Nisan 2013 tarihinde eklendi. » Stad Yamaları | Facebook'ta Paylaş

Pes 2013 ün ününden bahsetmeye gerek yok, pes 2013 oynamayan ve bilmeyen erkek yok denilecek kadar azdır, herkesin hayatında en az 1 defa pes oynamışlığı vardır. Pes oyununun yazılımcıları malesef ülkemizin futbol ligi olan Türkcell Süper Lige gereken önemi vermemektedir, almanya, ispanya, italya, ingiltere gibi ülkelerin futbol ligleri ayrı ayrı kategori olarak mevcut ve tüm takımları varken ülkemizdeki sadece 4 büyük takım “Diğer Avrupa Takımları” kategorisi içinde mevcuttur.

Ülkemizin futbol takımları dahi dahil değilken stadlarımızın dahil olmasını bekleyemeyiz malesef. Fenerbahçeli taraftarlar maçlarını Fenerbahçe Şükrü Saraçoğlu Stadında oynamak istiyorsa “Pes 2013 Fenerbahçe Şükrü Saraçoğlu Stadyumu” yamasını indirmeleri gerekmektedir.

Pes 2013 Fenerbahçe Şükrü Saraçoğlu Stadyumu

Pes 2013 Fenerbahçe Şükrü Saraçoğlu Stadyumu

Yama Download linki ; (Pes 2013 Fenerbahçe Şükrü Saraçoğlu Stadyumu indir)

Pes 2013 Fenerbahçe Şükrü Saraçoğlu Stadyumu Yamanın kurulumu oldukça basittir, rar dosyasından çıkan dosyaları “C:\Program Files\KONAMI\Pro Evolution Soccer2013\kitserver13\example-root\img/dt07.img” klasörünün içine atın ve oyunun keyfini çıkarın. İyi oyunlar dileriz…

Be Sociable, Share!

Benzer yazılar

Google'da Ara : Pes 2013 Fenerbahçe Şükrü Saraçoğlu Stadyumu

Etiketler: , , ,

Bu Konu Hakkında Yorum Yazmak İstermisin ?pes yamalari

|

pes yamalari indir